پارس یو | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

پارس یو چیست؟ یک سایت آگهی برای درج آگهی رایگان و ثبت آگهی استخدام

توافقی ربات تلگرام

اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.

ربات تلگرام یک ابزار و وسیله بسیار قدرتمند است. در حقیقت یک نرم افزار است که می تواند به صورت تمام خودکار با مخاطبان شما در ارتباط باشد. شما به وسیله این نرم افزار می توانید در گروه های دیگر عضو شوید و یا یک اجتماع دو طرفه بین خودتان و مخاطبان به وجود می آورید. ربات تلگرام این قابلیت را نیز دارد که در هر که لحظه می توانید به مخاطبان و گروه های خود پیام فرستاده و همچنین قادر به شنیدن پاسخ اعضا نیز باشید..
ربات تلگرام یک نوع حساب کاربری ویژه است که می تواند هر کاربردی داشته باشد. نحوه استفاده از آن به خلاقیت و مهارت هایی که برای ربات تعریف می کنید، بستگی دارد.
کسب و کار ربات تلگرام به تبعیت از بازار به راه افتاده است. در این تجارت تازه برپا شده با توجه به امکانات ربات، قیمت در نظر گرفته شده نیز متفاوت است.
شرکت مهندسی کیان تجارت این امکان را به شما می دهد که بدون نیاز به هدر دادن وقت و دارا بودن دانش کافی در زمینه برنامه نویسی، در کمترین زمان، ربات تلگرام مورد نظرتان را بسازد.


ربات تلگرام، ساخت ربات تلگرام، طراحی ربات تلگرام، دانلود ربات تلگرام

بازديد : 2
ارسال به دوست

اطلاعات مفید

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

آگهی های ویژه

Web Analytics