پارس یو | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

پارس یو چیست؟ یک سایت آگهی برای درج آگهی رایگان و ثبت آگهی استخدام

راه اندازی وب سایت فروش آنلاین فایل

اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.

توسط اسکریپت فروش فایل File Seller v6.1، شما می توانید وبسایتی مشابه سایت http://AndroidRef.ir را برای خود داشته باشید و محصولات و فایل های دیجیتالی خود را به فروش برسانید.


این یک فرصت تکرار نشدنی است، با این اسکریپت فروش فایل شما می توانید انواع فایل های دیجیتال خود را به فروش برسانید و برای خود درآمدی خوب کسب کنید، فرصت را از دست ندهید و همین امروز تصمیم خود را بگیرید و فروشگاه محصولات دیجیتالی خود را راه اندازی کنید.

با اسکریپت File Seller شما نیاز به هیچ دانش فنی و یا برنامه نویسی ندارید، پنل مدیریت قدرتمندی که در این پروژه قرار گرفته، همه کارها را برای شما آسان نموده است.


File Seller یک اسکریپت تجاری بر پایه زبان محبوب PHP برای راه اندازی سیستم فروش فایل می باشد. می توان گفت که این پروژه، یک اسکریپت تمام عیار است که می توانید هر نوع فایل دانلودی از جمله قالب و اسکریپت های ویژه و با ارزش خود را برای فروش قرار دهید و یا محصولات رایگان را نیز برای دانلود قرار دهید.


برای جزئیات بیشتر به وبسایت ما مراجعه نمایید.

http://androidref.ir/product/?id=5

عبارات کلیدی

بازديد : 8
ارسال به دوست

اطلاعات مفید

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

آگهی های ویژه

Web Analytics