لوازم صنعتي

دستگاه لیزر ایران روتک

اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.

شرکت ایران روتک ، برترین برند در زمینه فروش دستگاه های لیزر، تیوب های لیزر، دستگاه حکاکی لیزری، دستگاه سی ان سی یا CNC با نازلترین قیمت به همره خدمات پس از فروش در ایران می باشد. ما مفتخریم با تکیه به دانش روز و همراهی کادر پرسنلی جوان و مجرب محصولات خود را با نازلترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهیم.

آنچه که باعث متمایز شده شرکت ایران روتک با سایر شرکت های فعال در این حوزه شده است، ارائه دستگاه ها با کیفیت بالاتر در کنار قیمت ارزانتر می باشد. دستگاه های لیزری این شرکت با بهترین قطعات تیوب های وارداتی به کشور ساخته می شوند. دستگاه های حکاکی تولید شرده در ایران روتک بسیار به صرفه و از نظر کارآمدی با بالاترین بازدهی تولید می شود. علاقمندان می توانند از این دستگاه ها در شرکت های تبلیغاتی و کارگاه های مهرسازی و فروشگاه ها استفاده کنند. دستگاه های حکاکی و برش لیزری این قابلیت را دارند که به قطعات کوچکتر تبدیل شوند و از این نظر برای حمل و نقل برای خریداران و مصرف کنندگان مشکلی پیش نخواهد آمد.

http://iranrotec.ir/

ارسال به دوست

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

پلیس فتا

 • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
 • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
 • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
 • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

تماس با آگهی دهنده (سعید عالی پور)

  کلمات بالا را وارد کنید:

  آگهی های مرتبط

  آگهی رایگان
  آگهی رایگان
  آگهی رایگان
  آگهی رایگان