حمل و نقل

شرکت حمل و نقل ملاصدرا

اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.

شرکت حمل و نقل ملاصدرا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و نیروهای انسانی مجرب نه تنها به عنوان یک پشتیبان درحمل و نقل بوده بلکه به عنوان یک فرمت برای جلب رضایت مشتریان و تجربه ی کیفیت در حوزه ی باربری و جابه جایی می باشد.

شرکت باربری ملاصدرا به عنوان یک شبکه ی حمل و نقل و باربری گسترده در تهران است و با دارا بودن وسایل و کلیه ی امکانات پیشرفته و به روز و پرسنل مجرب در تهران آماده ی ارائه ی بهترین، مطمئن ترین سرویس های خدمات حمل و نقل با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

همچنین شرکت باربری و حمل و نقل آفریقا بار به جهت داشتن شبکه ی گسترده ی باربری ، بسته بندی، جابه جایی و نظافت و نیز دارا بودن رانندگان راه بلد جهت تسهیل دراین امر و درجهت ارتقا ی خدمات حمل و نقل و گسترش فعالیت ها از نظر کیفیتی و سلامت بار، با بهره گیری از پرسنل مجرب و کاربلد در زمینه ی باربری، شعبه های مختلفی در سراسر تهران ایجاد کرده که باربری ملاصدرا نیز یکی از شعبه های مهم شرکت می باشد.

شرکت باربری ملاصدرا آماده ی پذیرش کلیه ی خدمات در تمام یساعات شبانه روز و تمامی ایام سال می باشد.

ارسال به دوست

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

تماس با آگهی دهنده (afriqabar)

    کلمات بالا را وارد کنید: