آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

هنرهاي‌زيبا

کلاس آموزش بازیگری در آمل - مازندران

اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.

آکادمی بازیگری اردشیر

محسن اردشیر در سینما شاگرد اصغر فرهادی و در تئاتر شاگرد دکتر قطب الدین صادقی و اسماعیل پرقوه می باشد. کسب جوایز متعدد بین المللی و ملی در فستیوال های تئاتر فجر، دانشجویی ایران، مریوان و ... باعث شده تا او بعنوان یکی از پر افتخارترین کارگردان های تئاتر مازندران در این عرصه باشد.


هنرجویان این موسسه با کسب عنوان بازیگری با رتبه های اول در کشور و حضور در اکثر فستیوال های بین المللی و ملی خوش درخشیدند. همچنین بسیاری از این هنرجویان تا به اکنون توانسته اند در سریال و فیلم های سینمایی و فیلم های کوتاه و تلویزیونی شرکت نمایند.


برای ثبت نام در کلاس های بازیگری این موسسه می توانید به آدرس: مازندران، آمل، پل دوازده چشمه، ضلع شرقی شهرداری؛ آموزشگاه بازیگری اردشیر مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن: 01144256280 و تلفن همراه: 09115610904 تماس بگیرید.

ارسال به دوست

برچسب ها
بازیگری کلاس بازیگری بازیگری آمل آموزش بازیگری آموزش بازیگری آمل آموزش بازیگری مازندران کلاس بازیگری در مازندران کارگردانی نویسندگی آموزش بازیگری تئاتر تئاتر تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان آگهی رایگان آگهی رایگان در اینترنت

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

تماس با آگهی دهنده (آکادمی بازیگری اردشیر)

اعتبار این آگهی تمام شده است. شما نمی توانید با آگهی دهنده تماس بگیرید.