تدريس خصوصي

تدریس خصوصی

اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.

تدریس خصوصی
تدریس آنلاین
سایت پی سی کلاس یک سامانه ی تدریس خصوصی ست. در این سامانه، استخدام معلم خصوصی برای تدریس خصوصی به صورت حضوری و در سراسر ایران به صورت آنلاین انجام پذیر است. هدف از راه اندازی این سامانه شناساندن مدرسان عزیز به دانشجویان گرامیست. دانشجویان و مدرسان می توانند از بخش مربوط به خود در سامانه ثبت نام نمایند. پس از ثبت نام دانشجویان و در خواست در سامانه ، مدرس مناسب برای تدریس خصوصی به صورت آنلاین یا حضوری به دانشجو معرفی می شود. سایت پی سی کلاس ، قیمت تدریس خصوصی را با تعرفه های مناسب در نظر می گیرد تا دانشجویان بتوانند از این فرصت استفاده کرده و از دانش مدرسان، بهره ی کافی را ببرند.

تدریس خصوصی در سایت پی سی کلاس در تمام مقاطع ابتدایی، دبیرستان، کنکور سراسری، دروس دانشگاهی، کنکور کارشناسی ارشد، تنها با یک کلیک امکان پذیر است. در حال حاضر سایت پی سی کلاس قادر به ثبت نام تمامی معلمان و دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی است. حوزه‌های که سایت پی سی کلاس در آن فعالیت می کند عبارت‌اند از: تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی ،زبان و دروس کلیه مقاطع تحصیلی است.

ارسال به دوست

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

تماس با آگهی دهنده (advetising)

    کلمات بالا را وارد کنید: