آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

لوازم صنعتي

اینورتر جوشکاری آروا همراه همیشگی شما!


تلفن:021-66346042
تاریخ انتشار: : ۸ دی ۰۰
تاریخ انقضا: ۸ بهمن ۰۰
2 بار

اینورتر جوشکاری آروا یکی از ابزارهای نیمه صنعتی است که امروزه کاربردهای زیادی در صنعت جوشکاری دارد و از آنجایی که تولید شده داخل کشور می‌باشد قیمت مناسبی نیز دارد و در نتیجه افراد زیادی علاقه‌مند به خرید و استفاده از آن هستند. اینورتر آروا یکی از انواع دستگاه‌های نیمه صنعتی است که می‌توان از آن برای اتصال دادن و جوش زدن انواع فلزات از آن استفاده کرد.


پشتیبانی از انواع تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای که در این زمینه وجود دارند یکی از مهم‌ترین عواملی است که باعث شده است تا امروزه اینورترجوشکاری آروا از محبوبیت زیادی برخوردار باشد و افراد زیادی علاقه‌مند به استفاده از آن باشند. این محصول می‌تواند به میزان بسیار زیادی مصرف انرژی شما را کاهش دهد و از این نظر نیز برای شما مفید واقع شود.

آس ابزار عرضه کننده انواع تجهیزات صنعتی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت آماده ارسال سفارشات شما مشتریان عزیز در سریعترین زمان ممکن است.

تماس با فروشندهارسال به دوست

برچسب ها
اینورتر جوشکاری آروا خرید اینورتر جوشکاری آروا قیمت اینورتر جوشکاری آروا تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان آگهی رایگان آگهی رایگان در اینترنت

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

تماس با آگهی دهنده (جهان صنعت)