آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

لوازم صنعتي

الکترود تنگستن جوشکاری 2.4 آرگون طوسی دلتا


تلفن:09100556060
تاریخ انتشار: : ۷ اردیبهشت ۰۱
تاریخ انقضا: ۶ خرداد ۰۱
4 بار

الکترود تنگستن جوشکاری 2.4 آرگون طوسی دلتا از دسته الکترود هایی است که با هر دو فرایند الکتریکی AC و DC کاربرد دارد .این الکترود تنگستن دارای سریوم است و برای جوشکاری آمپرهاي بالاتر از تنگستن خالص (سبز) با پاشش کمتر کاربرد دارد .

الکترود تنگستن جوشکاری 2.4 آرگون طوسی دلتا سختی بسیار خوبی دارد و شروع قوس خوب و ثبات قوس بهتر از الکترود خالص(سبز) دارد . از این محصول برای جوشکاری فلزات آلیاژهای آلومینیوم و منیزیوم مورد استفاده قرار می گیرد .

این الکترود یک الکترود غیرمصرفی است که دارای سایزهای مختلف است . رنگ های این الکترود ها نشانه کارایی آن است به طور مثال وقتی صحبت از الکترود قرمز می کنیم .

یعنی به %۲ توریوم داریم که آلیاژهای آهن ، استیل ، مس ، آهن و تیتانیوم را می تواند جوشکاری نماید به طورکلی الکترود تنگستن برای جوشکاری تخصصی آرگون یک عنصر حیاتی است چون تا الکترود نباشد قوسی هم برقرار نمی شود . الکترودها به علت کارایی دارای رنگ های مختلفی هستند.علت وجود رنگبندی آنها وجود تنوع فلزات و کارایی آنها است .

تماس با فروشندهارسال به دوست

برچسب ها
الکترود جوشکاری تنگستن جوشکاری تنگستن آرگون تنگستن دلتا تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان آگهی رایگان آگهی رایگان در اینترنت

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

تماس با آگهی دهنده (ابزار دلتا)