آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

لوازم صنعتي

الکترود تنگستن جوشکاری 2.4 آرگون طوسی دلتا

اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.

الکترود تنگستن جوشکاری 2.4 آرگون طوسی دلتا از دسته الکترود هایی است که با هر دو فرایند الکتریکی AC و DC کاربرد دارد .این الکترود تنگستن دارای سریوم است و برای جوشکاری آمپرهاي بالاتر از تنگستن خالص (سبز) با پاشش کمتر کاربرد دارد .

الکترود تنگستن جوشکاری 2.4 آرگون طوسی دلتا سختی بسیار خوبی دارد و شروع قوس خوب و ثبات قوس بهتر از الکترود خالص(سبز) دارد . از این محصول برای جوشکاری فلزات آلیاژهای آلومینیوم و منیزیوم مورد استفاده قرار می گیرد .

این الکترود یک الکترود غیرمصرفی است که دارای سایزهای مختلف است . رنگ های این الکترود ها نشانه کارایی آن است به طور مثال وقتی صحبت از الکترود قرمز می کنیم .

یعنی به %۲ توریوم داریم که آلیاژهای آهن ، استیل ، مس ، آهن و تیتانیوم را می تواند جوشکاری نماید به طورکلی الکترود تنگستن برای جوشکاری تخصصی آرگون یک عنصر حیاتی است چون تا الکترود نباشد قوسی هم برقرار نمی شود . الکترودها به علت کارایی دارای رنگ های مختلفی هستند.علت وجود رنگبندی آنها وجود تنوع فلزات و کارایی آنها است .

ارسال به دوست

برچسب ها
الکترود جوشکاری تنگستن جوشکاری تنگستن آرگون تنگستن دلتا تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان آگهی رایگان آگهی رایگان در اینترنت

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

تماس با آگهی دهنده (ابزار دلتا)

اعتبار این آگهی تمام شده است. شما نمی توانید با آگهی دهنده تماس بگیرید.