آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

آگهی های ویژه

ماشين آلات

کولر آسانسور مختص برج ها، هتل ها، بیمارستان ها،


تلفن:04136309132
تاریخ انتشار: : ۳ آذر ۰۱
تاریخ انقضا: ۳ دی ۰۱
2 بار

کولر آسانسور Bently از محصولات تهویه مطبوع شرکت مانا صنعت می باشد که قابلیت سرمایش و تصفیه هوای کابین آسانسور را دارد، کولر آسانسور از سیکل تبرید پیروی می کند و دارای کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور است.
با پیشرفت صنعت برج سازی و نیاز روز افزون به آسانسور در برج های ساختمانی و رفت و آمدهای مکرر به وسیله آسانسورها، التزام به نگرشی تخصصی به تهویه ساختمان در آسانسور ها از دیدگاه مدرن مهندسی تهویه مطبوع به وجود آمده است.
دیگر نمی توان بحث تهویه در آسانسور را صرفا با فن ساده ی تعبیه شده در سقف آسانسور به نتیجه رساند و از این رو فن آوری جدید سیستم تهویه آسانسور، مدرنیزه کردن تهویه ساختمان را تکمیل می کند.
کولر آسانسور بنتلی جهت تهویه آسانسورهای واقع در ادارات، هتل ها، بیمارستان ها، برج ها و ساختمان های مسکونی طراحی شده اند.
ارسال رایگان به تمامی نقاط کشور

تماس با فروشندهارسال به دوست

برچسب ها
کولر تابلویی کولر گازی تابلو برق کولر تابلو برق کولر آسانسور کولر گازی آسانسور تهویه مطبوع آسانسور تهویه هوای آسانسور خنک کننده هوای آسانسور تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان آگهی رایگان آگهی رایگان در اینترنت

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

تماس با آگهی دهنده (حمید ارجمند)