آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

مالی/حسابداری/بیمه

ارائه درگاه پرداخت اینترنتی


تاریخ انتشار: : ۲۸ آذر ۰۰
تاریخ انقضا: ۱۰ دی ۷۸
5 بار

شرکت پارس نت سازه ایرانیان (با مسئولیت محدود) در تاریخ 1394/10/30با هدف فعالیت در زمینه پرداختهای الکترونیکی تاسیس گردید. این مجموعه با در نظرداشتن نیاز های مشتریان در زمینه ی پرداخت یاری و فراهم نمودن شرایط و ارائه درگاه های بانکی به پذیرندگان اقدام به عقد تفاهم نامه همکاری با شرکتهای ارائه کننده خدمات پرداخت الکترونیکی نمود.

هدف از ساخت شبکه نیو پال ارائه خدمات برتر به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی از درگاه الکترونیکی پرداخت بوده و موجب سهولت در کسب و کار گردیده است و شامل فروشگاه های اینترنتی و کلیه افراد شاغل در اتحادیه ها و صنوف کشور ، آموزشگاه ها ، خیریه ها و ... می باشد.
در نظر داشته باشید شبکه نیوپال برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و پذیرندگان خود برای رفع هرگونه مشکلات احتمالی در شبکه پرداخت به صورت پشتیبانی 24 ساعته همراه شما عزیزان خواهد بود.

تماس با فروشندهارسال به دوست

برچسب ها
ارائه درگاه پرداخت پرداخت های الکترونیکی ارائه درگاه بانکی خدمات پرداخت الکترونیکی سرویس لینک پرداخت صفحه پرداخت شخصی زیر سوئیچ پرداخت تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان آگهی رایگان آگهی رایگان در اینترنت

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

تماس با آگهی دهنده (mhtaeb)