آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

حمل و نقل

باربری در اصفهان


تلفن:09103935080
تاریخ انتشار: : ۲۰ خرداد ۰۰
تاریخ انقضا: ۱۹ تیر ۰۰
3 بار

تارازبار، با بهره گيري از پرسنل و کارگران ورزيده و مجرب در امر بسته بندي و اسباب کشي و همچنين با داشتن ناوگاني مجهز از بهترين وسايل حمل اثاثيه خود را به عنوان يکي از بهترين شرکت هاي حمل اثاثيه منزل در اصفهان و شهرهاي اطراف معرفي کرده است.
شرکت تارازبار با تجربه فراوان در حمل اثاثيه منازل و ادارات در اصفهان و شهرهاي اطراف و با استفاده از کارمند و نيرو هاي مجرب و ناوگاني مجهز نامي آشنا در ميان شهروندان اصفهاني به شمار مي رود.
تارازبار همراه خانواده هاي ايراني در روزهاي سخت اسباب کشي و حمل اثاثيه منزل در اصفهان است.
شرکت باربري تارازبار ارائه دهنده خدمات باربري، اسباب کشي و حمل اثاثيه در تمامي فصول سال، در تمامي ايام تعطيل و غيرتعطيل و در تمامي ساعات شبانه روز مي باشد.
آماده خدمت رساني به همشهريان گرامي هستيم.
نيرو هاي متخصص شرکت حمل اثاثيه منزل در اصفهان (تارازبار) آموزش هاي لازم را در زمينه اسباب کشي ديده اند. آن ها آماده اند تا در اسباب کشي منزل در کنار شما باشند و شما را ياري کنند. تارازبار با داشتن تجهيزات مخصوص اسباب کشي را در حداقل زمان ممکن انجام ميدهد.

تماس با فروشندهارسال به دوست

برچسب ها
کارگر بارگیری و تخلیه بار اتوبار دراصفهان حمل باراصفهان (باربری اصفهان) باربری ایسوزو اصفهان باربری بین شهری اصفهان کارگر اسباب کشی اصفهان کارگر بارگیری وتخلیه بار کارگر اثاثیه منزل اصفهان اسباب کشی منزل اصفهان حمل اثاثیه دراصفهان شرکت حمل اثاثیه اصف

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

تماس با آگهی دهنده (تارازبار)