آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

وانت

فروش اقساطی وانت کارا تک و دو کابین تیپ 3

اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.

به دنبال استقبال گسترده ی مشتریان از کیفیت فوق العاده وانت های کارا، به تازگی گروه بهمن به منظور فراهم نمودن شرایطی آسانتر برای مشتریان فروش اقساطی برای وانت کارا در دو مدل تک کابین و دو کابین در نظر گرفته که با استفاده از این طرح افراد علاقمندان به این وانت می توانند با شرایط اقساطی صاحب این محصول شوند.
پیش پرداخت در نظر گرفته شده برای وانت کارا مدل تک کابین در حدود 1,260,000,000 ریال و برای وانت کارا مدل دو کابین در حدود 1,350,000,0000 ریال می باشد. همچنین تحویل این خودروها 30 روز کاری خواهد بود و مهلت ثبت نام در این طرح فروش اقساطی تنها تا 99/11/30 اعتبار دارد. لذا در صورت تمایل به خرید این محصولات به شما پیشنهاد می کنیم در سریعترین زمان ممکن نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش اقساطی وانت کارا می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط بوده و از کارشناسان فروش ما در این زمینه مشاوره دریافت نمایید.
/ 021-44095691 / 021-44065938/ 021-44074760

ارسال به دوست

برچسب ها
گروه بهمن فروش اقساطی وانت کارا دو کابین وانت کاراتک کابین تبلیغات اینترنتی تبلیغات رایگان آگهی رایگان آگهی رایگان در اینترنت

پلیس فتا

  • این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد
  • حتما سعی کنید شرایط انجام معامله را حضوری انجام دهید و یا در صورت پرداخت از پرداخت های امن اینترنتی استفاده کنید
  • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
  • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند

حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی را در سایت پارسو دیده اید.

تماس با آگهی دهنده (sana12)

اعتبار این آگهی تمام شده است. شما نمی توانید با آگهی دهنده تماس بگیرید.