آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

خرید فالوور 100k

خرید فالوور 100k

از کجا 100k فالوور اینستاگرام با بهترین قیمت خریداری کنیم؟

بسیاری از کاربران برای هر هزار فالوور حدود 20 هزار تومان هزینه میکنند ، اما سایت هایی وجود دارند که برای هر هزار فالوور فقط 5000 تومان از شما دریافت میکنند.

برای اینکه بهترین فالوور را دریافت کنید ، برای خرید فالوور 100k عددی حدود 3 میلیون و 700 هزار تومان و برای دریافت 100k فالوور با کیفیت فیک ،  حدود چهارصد و هفتاد هزار تومان هزینه نیاز است.

پیشنهاد میشود که برای شروع کار خود ، نزدیک به 30k فالوور واقعی خریداری کنید و اگر بودجه محدودی دارید ، نزدیک به 70k فالوور خریداری کنید تا درآمد از پیج خود را با تبلیغات آغاز کنید و با درآمد از پیج ، follower های واقعی و با کیفیت تر خریداری کنید تا درآمد از تبلیغات نیز افزایش یابد.

ارزانترین فروشگاه برای تهیه فالوور ، شیراز سوشال نام دارد که مجوزات لازم را دارد و قابل اعتماد است. به جهت خرید فالوور 100k اینستاگرام به این سایت مراجعه کنید.

اما هرگز این اشتباه را مرتکب نشوید که در روز های اول راه اندازی پیج خود ، فالوور فیک خریداری کنید.اینستاگرام با الگوریتم هایی که دارد ، اگر متوجه شود فالوور های شما افزایش داشته ولی هیچ نوع لایک و کامنت و بازدیدی ندارید ، اعتماد خود را به پیج شما از دست میدهد و اگر نام برند خود را در قسمت جستجوی اینستاگرام ، سرچ نمایید ، پیج شما را به دلیل عدم اعتماد به شما ، به شخصی نشان نخواهد داشت.

اگر موضوع کسب و کار و نام پیج شما ، خرید گوشی موبایل است ، اگر خرید گوشی را سرچ کنید ، صدها پیج را نشان میدهد و پیجی که اول از همه نشان داده میشود ، شانس بیشتری برای فروش گوشی دارد تا پیجی که با نام برند خود نیز در جستجوها نشان داده نشود.

با خرید فالور واقعی و فعال ، اعتبار خود را نزد اینستاگرام افزایش میدهید و در صورتی که از هشتگ ها نیز استفاده کنید ، در هر هشتگ در رتبه های برتر آن هشتگ قرار میگیرید و بازدید بسیاری از سمت # دریافت میکنید !

برای خرید 100k فالوور اینستاگرام بسیار مراقب باشید و از سرویس هایی فالوور خریداری کنید که با سرعت آهسته ارسال میشوند و یکجا و در یک روز ارسال نشوند.

ارسال ناگهانی فالوور اینستاگرام ، باعث اعمال محدودیت هایی از سمت اینستاگرام میشود و سرعت پیشرفت پیج را آنقدر کاهش میدهد که باید بیخیال پیج شد یا هزینه تبلیغات بسیاری کرد تا فالوور واقعی کسب کنید.