آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

بهترین آموزشگاه های زبان برای یادگیری در کوتاه ترین زمان ممکن

برای اینکه یک زبان خارجی را یاد بگیرید بهتر است از یک برنامه جامع یادگیری استفاده نمایید. ممکن است بخواهید زبان را از طریق یک موسسه آموزش زبان دنبال کنید یا به صورت خودخوان. بهرحال باید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. این مطلب برای معرفی بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی تدوین شده است.

وقتی تصمیم می گیرید به تنهایی مطالعه زبان انگلیسی را شروع کنید، باید بدانید که روی چه مواردی باید تمرکز کنید. این راهنما به شما کمک می کند یک برنامه مطالعاتی برای سازماندهی و اولویت بندی مهارت های مورد نظر خود ایجاد کنید و بتوانید سریع تر از زبان آموزانی که در کلاس های آموزش زبان شرکت می کنند یاد بگیرید.

تقویت همه مهارت ها به طور همزمان تقریبا غیر ممکن خواهد بود. با استفاده از این برنامه می توانید روی ۳ مهارت تمرکز کنید و بعد از گذشت یک ماه شاهد پیشرفت خود باشید. کار خود را با تصمیم گیری در مورد ۳ مهارتی که می خواهید تقویت کنید، شروع کنید.

در اینجا چند ایده برای شما آورده شده است:

 • صحبت کردن
 • گوش کردن
 • واژگان
 • نوشتن
 • تلفظ
 • روان صحبت کردن
 • سریع صحبت کردن
 • درک انگلیسی سریع
 • داشتن یک لهجه طبیعی و بومی

مثال واقعی

سارا می خواهد یاد بگیرد در کارش به نحو بهتری به انگلیسی ارتباط برقرار کند. او باید از طریق تلفن با مشتریان صحبت کند و برخی از آنها انگلیسی صحبت می کنند.

۳ مهارتی که سارا قصد دارد در این ماه در برنامه مطالعاتی خود بگنجاند عبارتند از:

 1. روان صحبت کردن
 2. درک مطلب
 3. استفاده از واژگان جدید

پیدا کردن تکنیک ها و منابع

اکنون که می دانید کدام مهارت ها را می خواهید در خود توسعه دهید، باید تکنیک ها و منابعی را پیدا کنید که به شما در انجام این کار کمک می کنند. در تمرین مهارت ها خلاقیت به خرج دهید

۱- موسسه زبان گوته (فقط برای بزرگسالان)

قلهک، خیابان شریعتی، خیابان یخچال، خیابان کی نژاد، خیابان اسلامیه شرقی، پلاک ۱۰ – تماس ۲۲۶۰۱۸۵۱

گوته

این موسسه تنها مرکز برگزاری آزمون های رسمی انستیتو گوته ، TestDaF و TestAS در ایران می باشد و قطعا به عنوان انتخاب اول ما معرفی می شود. نه تنها بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته است بلکه بهترین اساتید، روشهای نوین تدریس و تجهیزات عالی دارد. این موسسه تحت نظر سفارت آلمان فعالیت می کند. یکی از ضعف های این موسسه این است که کلاس های خصوصی یا کلاس های مخصوص کودکان و نوجوانان را برگزار نمی کند.

نظرات برگزیده: “در کل بد نیستند ولی ثبت نام خیلی توش سخته و کیفیت همه کلاساشون مثل هم نیست. موسسه خوبی هست ولی دوره های بسیار طولانی داره، کلاسهای خیلی شلوغی داره که توش یادگیری مشکله، شهریه گرانی داره و از همه مهمتر ثبت نام و شروع کلاس درش بسیار سخت هست. ولی بدون شک در ایران بهترین موسسه هست”

امتیاز این موسسه 5 ستاره

۲- انجمن فرهنگی اتریش

خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان عربعلی، خیابان ششم، نبش سیبویه – تماس ۸۸۷۶۵۵۲۵

انجمن اتریش

یکی از بهترین موسسات برگزارکننده کلاس های آموزش زبان آلمانی در تهران. از سال ۱۹۹۷ در انجمن فرهنگی اتریش در ۱۲ سطح مختلف سالیانه حدود ۲۰۰ کلاس برگزار می‌شود. این کلاس‌ها شامل دوره‌های عادی، فشرده، کراش، کودکان و مکالمه می‌باشد. موسسه‌ی فرهنگی ایران-اتریش یکی از مراکز معتبر برگزاری امتحانات است که دست کم ۵ بار در سال امتحانات ÖSD را در تمامی سطوح برگزار می‌کند. در حال حاضر در موسسه‌ی فرهنگی ایران-اتریش ۲۲ معلم برجسته‌ی آلمانی زبان که زبان آلمانی زبان مادری و یا اولین زبان گفتاری آن‌هاست، تدریس می‌کنند که با شرکت در دوره‌های تخصصی و با حضور متخصصین اتریشی سطح خود را در زمینه‌ی آموزش زبان آلمانی ارتقا می‌دهند.

نظرات برگزیده: “يك محيط فرهنگي كه هم تمرينات اركستر سمفونيك سفارت و هم كلاس هاي زبان الماني اينجا برگزار ميشه ، من هم چون نوازنده اركستر هستم اينجا ميرفتم محيط دوست داشتني داره. بهترین مکان آموزشی و انرژی مثبت وبا اساتید فوق العاده. با تجربه من افتخار داشتم با ۴ استاد زبان را در آنجا یاد بگیریم. اساتید خیلی خوبی دارن ، فضای خوبی داری، جا پارکش بده فقط بعضی وقتا برای زمان بندی کلاسا دانشجو ها رو در نظر نمیگیرن”

امتیاز این موسسه 5 ستاره