آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | آگهی استخدام

در پارسو به آسانی آگهی رایگان درج کنید و تبلیغات رایگان انجام دهید

راهنمای نصب وسایل سرمایشی

راهنمای نصب وسایل سرمایشی

در این جا سعی داریم به راهنمای نصب وسایل سرمایشی به شما بگوییم که شاید یکی از مهم ترین مسائلی باشد که ما با آنها سر و کار داریم یکی از مهم ترین این وسایل می توان به کولرگازی بانه اشاره کرد .

یکی از بهترین وسایلی می باشد که ما می توانیم از آن در مکان های خاص استفاده کنیم و از آن ها بهره ببریم . همانگونه که استفاده از آنها اسان است اما نصب این گونه وسایل سخت است . همانگونه که گفتیم در اینجا قصد داریم شما را با این موضع آشنا کنیم .

از وسایلی کار گذاشتن آن ها سخت است کولرگازی جنرال است . این گونه وسایل به دلیل اینکه دارای دو پنل است . یک پنل داخلی و یک پنل خارجی است .

اولین نکته برای نصب این وسایل این است که ابتدا یک مکان مناسب برای آن پیدا کنیم و این مکان دارای ویژگی های خاصی یاشد از قبیل نور خورشید به آن مستقیم نتابد . از مکان هایی که احتمال نشت گاز یا نفت و متصاعد شدن گاز گوگرد وجود دارد ، دوری کنید . همچنین یونیت داخلی حداقل 15 سانتی متر نیاز به فضای باز اطراف بالای آن و ظرفیت باز اطراف بالای آن و طرفین دارد .

در اینجا می خواهیم به یکی از مهم ترین وسایلی که شما می توانید آن را به آسانی نصب کنید کولرگازی میتسوبیشی است .

دومین مورد این است که صفحه فلزی را روی دیوار داخلی محکم کنید . از سومین کارهایی که باید رعایت کنیم این است یک سوراخ برای لوله کشی در دیوار ایجاد کنید .از نکته بعدی این است که اتصالات الکتریکی را چک کنید . از کار های بعدی لوله ها را به هم متصل کنیم . این کارهای است که می توانیم در کارگذاشتن پنل داخلی دستگاه استفاده کنیم . برای گذاشتن پنل خارجی مهم ترین نکته ای می توان گفت این است که این پنل در جای گرم و نامناسب قرار نگیرد تا بتواند بهترین عملکرد خود را ارائه دهد .